Tanıtım Filmi

Hazırsanız
Kayıttayız!

Reklamın amacı markanızı ve ürününüzü tanıtmak ,

Peki böyle önemli bir işi doğru ellere teslim ettiğinizden nasıl emin olabilirsiniz?

Bizler severek yaptığımız işimiz ile marka ve ürününüz hakkında en doğru bilgiyi, en ilgi çekici şekilde çekerek kurguluyor, böylelikle sizi anlatmanız gerektiği şekilde hedef kitleniz ile buluşturuyoruz…

Tanıtım Filmleri Ne İşe Yarar?

İdeal kurguda profesyonelce hazırlanmış bir tanıtım filmi ile;

  • Yaratıcı ve özgün bir şekilde tasarlanmış mesajınızla potansiyel müşterilerinizin dikkatini çeker ve rekabette farklılaşabilirsiniz,
  • Firma, marka, ürün ve hizmetlerinizi daha fazla kişiye duyurup bilinirliğinizi artırabilirsiniz,
  • Güçlü yanlarınızı, neyi farklı yaparak müşterilerinize nasıl bir katkı sağlayacağınızı somutlaştırır, neden sizi tercih etmeleri gerektiğine dair onları ikna edebilirsiniz,
  • Müşterilerinizin duygularına hitap eder, aranızda bir bağ kurup bunu güçlendirebilirsiniz,
  • Sadece müşterilerinizin değil aynı zamanda tedarikçi ve gelecekte istihdam edebileceğiniz ekip arkadaşlarınızın zihnindeki imajınızı sağlamlaştırabilirsiniz.

Kısaca; kaliteli ve profesyonel bir tanıtım film işinizi büyütmenizde size önemli bir katkı sağlar.

Tanıtım Filminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Kurumsal misyon, vizyon ve değerlerinizi; marka, ürün ve hizmetlerinizi en iyi şekilde müşterilerinize anlatabilmeniz için tanıtım filminizin kurum imajınıza uygun kalitede olması son derece önemlidir.

Kaliteli bir tanıtım filmi için özgün senaryo, kaliteli görüntüler, efekt ve animasyonlarla doğru bir kurguda harmanlanmalıdır.

İdeal bileşimi oluşturmada sadece kullanılan teknik ekipmanların teknolojileri değil, bunları kullanan personelin tecrübe ve yetkinliklerinin de işin sonucuna kritik düzeyde etki ettiğini unutmamak gerekir.

Unutmayın, tanıtım filmi bir harcama değil, markanızı ve işinizi geliştirmeniz için yaptığınız bir yatırımdır.

İyi referanslara sahip, deneyimli ve her şeyden önemlisi sizi anlayan bir çözüm ortağı ile çalışmanız yatırımınızın geri dönüşünün tatmin edici olmasını sağlar.

Tanıtım Filminiz için Neden RNZ Yapım’ı Tercih Etmelisiniz?

Sizi Anlıyoruz Çünkü Aynı Dili Konuşuyoruz

Müşterilerimiz bize prodüksiyon gerektiren herhangi iş geliştirme, marka ve pazarlama problemi ile geldiğinde onları dinler; sorunlarını ve bu soruna neden olan iç görüleri; bu sorunları ortadan kaldırarak hangi hedeflere ulaşmak istediklerini anlarız.

İster tam teşekküllü çekim gerektiren kapsamlı filmler, ister tamamen masaüstü ve animasyonlu tanıtım filmleri ile ihtiyaçlarınıza en iyi cevap verecek ekonomik çözümlerileri sunarız.

A‘dan Z’ye Tüm Prodüksiyon İhtiyaçlarınızı Karşılıyoruz

Senaryo, çekim, kurgu, montaj, animasyon, efekt ve Jingle… Hepsi alanında uzman olan deneyimli ekibimiz, drone ve mobil prodüksiyon araçları gibi son teknolojilere sahip kendi ekipmanlarımızla prodüksiyon ihtiyaçlarınız için uçtan uca çözümler geliştiriyor, bunları size uygun maliyetlerle sunuyoruz.

Ödül Almak İçin Değil Mutlu Müşteriler Yaratmak İçin Çalışıyoruz

İçerisinde veri ile iç görüye dayalı stratejiler barındırmayan yaratıcılığın sadece sanat olduğunu ve işinize katkı sağlamayacağını biliriz.

RNZ’de önceliğimiz ödül almak değil mutlu müşteriler yaratmaktır.

İşte bu yüzden yaratıcı çalışmalarımızı veriye dayalı stratejiler üzerine inşa eder, rakiplerinizden farklılaşarak işinizi büyütmenizi sağlayacak projeler geliştirmeye odaklanırız.

Çünkü bizim için yaratıcılık bir araç, işletmenize katkı sağlayan sonuçlar ise amaçtır.

Bu Kadar Tercih Edilmemizin Bir Sebebi Var

56 kişilik alanında uzman ekibimizle sadece geleneksel değil yeni nesil medya prodüksiyonlarında da hızlı ve uygun bütçeli çözümler geliştiriyoruz.

Güçlü kadromuz ve geniş ekipman parkurumuzla müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitemizden ödün vermeden kısa sürede iş teslimi yapıyor, 7/24 kesintisiz prodüksiyon desteği sağlıyoruz.

İşte bu yüzden hayata geçirdiğimiz 3.562 proje sebebiyle değil, koşulsuz memnuniyet sunarak mutlu ettiğimiz 8.563 müşterimiz sebebiyle yerli ve yabancı pek çok marka tarafından 25 yıldır tercih ediliyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

RNZ Yapım / RNZ Medya Grup

    Start typing and press Enter to search