25 Yıllık Tecrübe

Genç ve dinamik kadrosu, alanında uzman teknik ekibi ve son teknoloji ürünü ekipmanlarıyla yeni nesil medya, yeni nesil prodüksiyon. İşte RNZ Yapım!

 

 

Who Are We?

About

As RNZ Production, which is under the roof of RNZ Media Group, we started our first activities with TV programming in 2009. For about 14 years, we have undertaken the production of many commercials, promotional films and documentaries in Turkey and abroad, as well as TV production. With our young and dynamic staff, expert technical team and state-of-the-art equipment, we produce professional production solutions for big corporate companies and brands in Turkey and abroad, with our understanding of new generation media and production.

We Produce For You

Corporate Promotional Film Shooting. Advertising Film Shooting, Cinema Film Shooting, Online Live Broadcasting, Live Concert, Professional Video and Photo Shooting, Product Promotional Film, Product Photo Shooting, Camera Rental, Company Promotional Movie, Promotional Video Preparation, Creative Scenario & Storytelling Videos

0
Yıllık Tecrübe
0
Kişilik Uzman Ekip
0
Tamamlanan Proje
0
Mutlu Müşteri

Hizmetlerimiz

Tanıtım Filmi

Daha geniş kitlelere ulaşmanıza, şirketinizi, marka ve ürünlerinizi hedef müşterilerinize en etkili şekilde anlatmanıza imkân veren video ve animasyonlardan oluşan iletişim materyaline Tanıtım Filmi denir.

Masaüstü Film ve Animasyon

Masaüstü reklam filmleri ve animasyonlar temelinde çekim yapmadan stok görüntüler, 2 veya 3 boyutlu hareketli grafikler, çeşitli infografik ve görsel efektlerle sanal ortamda üretilen videolardır.

Youtube Video İçerikleri

Dünya’nın 1 numaralı video barındırma platformu olan Youtube’ta kullanılmak üzere üretilmiş farklı konuları ele alan filmlere Youtube Video İçeriği denir.

Kurgu ve Montaj Hizmetleri

Kurgu ve montaj temelinde eldeki görüntü ve ses dosyalarının belirli bir senaryo örgüsü doğrultusunda bir araya getirilmesine yönelik yapılan post prodüksiyon çalışmalarıdır.

Etkinlik Filmi

Basın toplantısı, seminer, eğitim, ödül töreni, konser, festival, fuar, gala, lansman, Road Show, bayi toplantısı, şirket pikniği, yıl dönümü, kutlama ve diğer çeşitli etkinlikler sırasında çekilen; belirli bir kurgu ile montajlanan videolara Etkinlik Filmi denir.

Marka ve Ürün Reklamları

Şirketlerin çeşitli markalardaki ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak ve tanıtmak amacıyla kullandıkları video ve animasyonlardan oluşan iletişim materyaline Reklam Filmi denir.

Müzik Klip Çekimi ve Prodüksiyonu

Müzikal bir eserin müzikle uyumlu görüntülerle birleştirilmesiyle hazırlanan kısa videolara Müzik Klibi denir.

Drone, Ekipman ve Operatör Kiralama

Dronedan ışık ve ses sistemlerine prodüksiyonlarınız için ihtiyaç duyduğunuz ekipmanları yatırım yapmadan kullanmanın pratik, hızlı ve ekonomik yolu Kiralamadır…

Biz Kimiz?

Çalışmalarımız

Bizimle İletişime Geçin

RNZ Yapım / RNZ Medya Grup

    Start typing and press Enter to search